Depo Sevkiyat Sorumlusu

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO2156
  • İLAN TARİHİ21/11/2020

İlan Açıklaması

Konumu

İş Tanımı
AYAZLAR GIDA FİRMASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE; 25-35 YAŞ ARALIĞINDA,  EN AZ 5 YIL TİCARİ ARAÇ (PANEL VAN TARZI 3500 KG’A KADAR) TECRÜBELİ, B SINIFI EHLİYETİ OLAN (SRC VE PSİKOTEKNİK BELGESİ TERCİH SEBEBİDİR), TERCİHEN ERKEK DEPO SEVKİYAT SORUMLUSU ALINACAKTIR.

NOT: SAĞLIK RAPORU VE ADLİ SİCİL KAYDI İSTENECEKTİR.

İLANA SİSTEMDEN BAŞVURUNUZU YAPIP, İŞVERENDEN RANDEVU ALARAK GÖRÜŞMEYE GİDİNİZ. (N.C.)

Nitelik ve Beceriler
  1. İkameti Çanakkale merkez  ve en fazla belediye otobüsü hatları dahilindeki mesafede olan (Kilitbahir ve Eceabat olabilir)
  2. Ürün teslimat elemanı vasfı dışında, pazarlama yönü gelişmiş, diksiyonu düzgün, araç bakımından kısmen anlayan, dürüst, sabırlı, iletişimci, itinalı ve titiz, güler yüzlü, algılama, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, navigasyon kullanabilen ve gittiği yerleri unutmayan, ekip çalışmasına yatkın, gerektiğinde hızlı hareket edebilen vs.
  3. Ürün yüklemesi ve boşaltması hususunda sağlık sorunu(fıtık vs gibi) bulunmayan(maximum koli ağırlığı 27 kg), depoculuk ve depo düzeni de yapabilecek,

 

 

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim
Depo Sevkiyat Sorumlusu  
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi :
Cinsiyet Yaş
Erkek
Kadın
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : BARBAROS MAH. 100. YIL CAD. NO: 7
ÇANAKKALE MERKEZ
ÇANAKKALE / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri : YENİCE/ÇANAKKALE ,  LAPSEKİ ,  GÖKÇEADA ,  GELİBOLU ,  EZİNE ,  ECEABAT ,  ÇANAKKALE MERKEZ ,  ÇAN ,  BOZCAADA ,  BİGA ,  BAYRAMİÇ ,  AYVACIK/ÇANAKKALE
İrtibat Bilgileri :
İsim : ZAFER AYAZ
Ünvan :
Telefon : 905337165649